104
07.10.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@zorro - Kłamiesz
(2022.10.08)
Zgas swiatlo ty nieudaczniku( wroblewski) w urzedzie miasta. Wszedzie jestes na nie. Jezeli państwo nie przejmie portu to Elbląg bedzie jak do tej pory wioska z tramwajami. I oby cie na taczce wywiezli bo nie nadajesz sie by rzadzic miastem, śmiem twierdzic, ze nawet do tarcia chrzanu sie nie nadajesz.
Zwolennik pisu (2022.10.08)
Zwolennik pisu/haha/a nie interesuje cię ile państwo wydaje na ochronę twojego idola?
(2022.10.08)

info

6  
  3
@Zwolennik pisu - Masz rację a on nawet Tramwaje chce rozwiązac... najlepiej jakby nie było nic tylko pensja... świat wg Wróbla
(2022.10.08)
Kochane głuptaski pisufilne i inne kaczorowowe inteligenty, NAJDROŻSZY ŻÓNT niczego już wam nie zrobi. W projekcie ustawy budżetowej na rok 2023 właśnie ogłosił techniczne bankructwo wolski pod żontami dojnej zmiany. Wiwat populizm i socjalizm / socjotechnika ! Towary do parkingu morskiego dla Tirów przy Radomskiej dopływać będą zasadniczo jednostki kontenerowe 1 TEU...
GłębokaMyśl (2022.10.08)
PiS wpuścił Elbląg w koszmarny kanał ! Ten przekop powinien nosić nazwę "Rów Elbląski" im. J.Kaczyńskiego z dopiskiem " tylko dla kajaków i rowerów wodnych " !!
ja Ignacy (2022.10.08)
To jest właśnie polityka samorządu, minister zablokował budowę hotelu i przystani. Czy samorządowcy mają jakiś plan budowy modernizacji i rozbudowy portu przy perspektywie takiej modernizacji podejścia do portu. Oczywiście że nie mają bo nie godziliby się na sprzedaż działek. To prymitywne myślenie aby mieć posadki i nic nie robić. Sądzę że rozmach inwestycji samorządowców zaskoczył to teraz rzucają kłody pod nogi. Tak utyskiwali że Warszawa tylko bierze podatki i nic nie robi, a teraz zachowują się jakby żyli w zaścianku
Emigrant4X (2022.10.08)

info

5  
  2
@Cz - No to masz rację powinien rząd to zrobić, później poprosić Pana Prezydenta o audiencję i złożyć mu hołd lenny. Niech żyje zaściankowość i lenistwo samorządu. Niech będzie jak było..... po co nam ten przekop skoro natura go nie zrobiła
Emigrant4X (2022.10.08)
Wróblewski do odwołania
(2022.10.08)
@Czekamy na PIS - Piszesz o Kaczorze?
(2022.10.08)