UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zgodnie z prawem pogłębianie toru to zadania państwa. Zgodnie z prawem pogłębienia toru nie może zrobić samorząd i Prezydent bo to nie ich zadanie a za złamanie prawa można ponieść odpowiedzialność. Negatywne oceny działania albo braku działania Prezydenta i lokalnej socjalistycznej koterii z PO na czele w temacie portu i wielu innych sprawach, nie mogą być przyzwoleniem i akceptacją dla niezgodnych z prawem czy mających znamiona szantażu l propozycji rządu. Państwo prawa tak nie działa. Wnioski. Rząd musi zakończyć budowę drogi wodnej w porcie bez względu na to czy przejmą udziały portu czy nie. Prezydent i jego koalicja ciągnie Miasto w socjalistyczną zapaść i powinni przepaść w wyborach bo wcześniej niestety już się nie da. Port moim zdaniem powinien wejść w spółkę z kimś kto ma pieniądze na inwestycje ale decyzja powinna być podjęta po wyborach przez nowego Prezydenta I RM. Do tego czasu niech PiS się tłumaczy polskim wyborcom dlaczego skończył inwestycję 900 m od celu. No i moim zdaniem to w Elblągu w ogóle nie powinno być portu tylko w Tolkmicku czy Suchaczu.
Cz