Wybrany wątek opinii
PiS wpuścił Elbląg w koszmarny kanał ! Ten przekop powinien nosić nazwę "Rów Elbląski" im. J.Kaczyńskiego z dopiskiem
" tylko dla kajaków i rowerów wodnych " !!
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
@ja Ignacy - Dobrze że twój rów pogłębiony
Do moderacji
Odpowiedz
1
0