Wybrany wątek opinii

PiS wpuścił Elbląg w koszmarny kanał ! Ten przekop powinien nosić nazwę "Rów Elbląski" im. J.Kaczyńskiego z dopiskiem " tylko dla kajaków i rowerów wodnych " !!
ja Ignacy (2022.10.08)
@ja Ignacy - Dobrze że twój rów pogłębiony
(2022.10.08)
Powrót do komentarzy