Wybrany wątek opinii

Zgas swiatlo ty nieudaczniku( wroblewski) w urzedzie miasta. Wszedzie jestes na nie. Jezeli państwo nie przejmie portu to Elbląg bedzie jak do tej pory wioska z tramwajami. I oby cie na taczce wywiezli bo nie nadajesz sie by rzadzic miastem, śmiem twierdzic, ze nawet do tarcia chrzanu sie nie nadajesz.
Zwolennik pisu (2022.10.08)
@Zwolennik pisu - Masz rację a on nawet Tramwaje chce rozwiązac... najlepiej jakby nie było nic tylko pensja... świat wg Wróbla
(2022.10.08)
Kochane głuptaski pisufilne i inne kaczorowowe inteligenty, NAJDROŻSZY ŻÓNT niczego już wam nie zrobi. W projekcie ustawy budżetowej na rok 2023 właśnie ogłosił techniczne bankructwo wolski pod żontami dojnej zmiany. Wiwat populizm i socjalizm / socjotechnika ! Towary do parkingu morskiego dla Tirów przy Radomskiej dopływać będą zasadniczo jednostki kontenerowe 1 TEU...
GłębokaMyśl (2022.10.08)
@Zwolennik pisu - Mąciciela i nieudacznika to masz w PISie, nie jednego z resztą. Cwaniaki i barany, nic więcej.
(2022.10.08)
Powrót do komentarzy