Wybrany wątek opinii
Zgas swiatlo ty nieudaczniku( wroblewski) w urzedzie miasta. Wszedzie jestes na nie. Jezeli państwo nie przejmie portu to Elbląg bedzie jak do tej pory wioska z tramwajami. I oby cie na taczce wywiezli bo nie nadajesz sie by rzadzic miastem, śmiem twierdzic, ze nawet do tarcia chrzanu sie nie nadajesz.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
@Zwolennik pisu - Masz rację a on nawet Tramwaje chce rozwiązac... najlepiej jakby nie było nic tylko pensja... świat wg Wróbla
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@Zwolennik pisu - Mąciciela i nieudacznika to masz w PISie, nie jednego z resztą. Cwaniaki i barany, nic więcej.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3