UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trochę nie w temacie a może i w temacie. Dzbany rosyjskie wierzą Putinowi. Akceptują wszystkie decyzje, wierzą też we wszystko co mówi rosyjska telewizja i radio. Nawet nie próbują oceniać zgodności z prawem i prawdą podejmowanych decyzji. Wystarczy, że Putin oceni i im prawdę powie. Dzbany polskie wierzą Prezesowi. Akceptują wszystkie decyzje, wierzą też we wszystko co mówi polska telewizja i radio. Nawet nie próbują oceniać zgodności z prawem i prawdą podejmowanych decyzji. Wystarczy, że Prezes oceni i im prawdę powie. W zasadzie między dzbanami rosyjskimi i polskimi można postawić znak równości. To przykre jak łatwo można wyprać ludzi z samodzielności i podporządkować woli rządzących.

Cz

Anuluj