Wybrany wątek opinii
Na każdy rozsądny wpis hejterzy prawacy reagują histerycznie. Dają minusy nawet na obowiązujące prawo !. Ale prawacy przedłużyli prezydentowi kadencję, więc jeszcze ponadplanowo będzie nimi rządził. I dobrze !
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Stancje dalej na przygłupów Was popierających! Szkoda że troszeczkę dłużej!
Do moderacji
Odpowiedz
0
1