UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Rząd nie chce pogłębić Elbląg nie może. O oj Boże!!! Świat jak w technikolorze. I co teraz!!!! Mamy przekop i co z tego, Jak nie popłyniesz do Elbląga przez niego. Ja się tak patrzę, tak myślę czasami, Politycy będą już zawsze politykami. A ty zwykły człowieku, zjadaczu chleba, kogo to obchodzi czego ci potrzeba. Nie nie rozumiem dzisiejszych czasów i tych w rządzie ananasów, co tylko myślą o sobie, o koorwa chyba zaraz coś sobie zrobię. Jak tak można? Przecież tak być nie powinno, mamy przekop, ale taki żeby nikt do elbląskiego portu nie zawinął. A ja tak liczyłem, że może Titanik a teraz cierpię i to na mózgu zanik. Dziś świat jest zupełnie jakiś niezrozumiały dlatego Dzieciak!!!! Chodzę tak osowiały. Yeeee, Yeee Sprawdź to człowieku!!! ETZ do PTS zawsze razem na wieki. Pamieętamy !!!!! ETMB do PTTR witaj kochana!!! Jeszcze kiedyś coś nagramy i to z samego rana!!!
RMB