A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jeszcze wczoraj obawiałem się by nieskończył ją Joachim Halupczok, serce wkońcu pęknie ! Dziś widać że zagrożenie było a może i jest nadal, czego nie życzę.
Uważam że ktoś kto wymyślactaki dystans ma w głowie garalete
Co to ma wspołnego ze sportem ???? Nic!!!!
Dzieciakowi nie ma kto pieluchy zmienić. Ze śmieciami też nie ma kto wyjść albo dywanu wytrzepać - ale za to biega toto, pływa, na rowerze kręci miliardy kilometrów... Jak chce być bohaterem - niech bierze kaburę i na wojnę jedzie. Szacunek dla tych, co robią coś z pożytkiem dla innych, nie dla narcyzów i bufonów zakochanych w sobie. Nie pojmuję i nie chcę pojąć, o co chodzi w ekonomii tych durnych zawodów. Jakby wygrał te zawody - byłby po prostu najlepszy wśród 5 zawodników. Gdyby przegrał - po prostu nie byłby najlepszy spośród 5 zawodników. A gdyby umarł na trasie? Powiedziało by się dziecku, że tatuś nie żyje, bo chciał pokonać 4 (słownie: czterech) desperatów, takich jak on. Facet nie szanuje życia - mojego podziwu też nie zdobył.
Nie wiem czemu, ale to zawsze domena facetów, którzy muszą, no MUSZĄ udowodnić sobie i innym, że są za.... ści. Nie można prostu uprawiać sportu, nie ma rekreacji, nie ma "zwykłego" triathlonu nawet. Nie wystarczy nawet Ironman, który i tak jest morderczy. NIE. Trzeba 10-krotnego Ironmana, trzeba prawie zejść śmiertelnie, ważne, żeby udowodnić. Tylko co? Komu? innym narwańcom? Dopieścić swoje ego?
A teraz czekam na komenty dotyczące zalegania na kanapie, itp. Bo przecież jeśli nie Himalaje, nie Ironman x 100,to tylko kanapa i piwo oraz net, co nie?
Szanujmy swoje życie, zwłaszcza, jeśli mamy bliskich.
Atencjusz. Atencjusz. Nic więcej na temat tego atencjusza. Wywiady o swoich dokonaniach w kasynie zlituj się dno sportowca. Zszedłeś z trasy żeby Agnieszka ogrzała swoją osóbkę w showbiznesie ??? Bo tylko to się wyświetla Agnieszka to, Agnieszka tamto... sprytnie z marketingu 5+. Więc znowu rynsztok odegrasz w Fame MMA. Może konflikt z Murańskim wymyśl Panie Robercie.
Dokladnie tak jak piszesz! Poza tym czy to prawdxiwy męski sport? Czy to w ogole sport? Dla mnie po prostu wyczyn ! Nie zawsze udany! Ludxie ciągle coś chcą udowadniać, a kończy się tak jak i tu! Zasada jest prosta, ćwiczyć, zdrowo się odzywiać, czytac i być dla rodziny! I to jest zyciowy sukces!
@Hp666 - Chodziło o show. Operacja ? Złamana kość ? Kręgosłup itd itp. Odwołana walka w FAME i jedzie facet na 10 x IM. Trochę logiki co jest prawdą a co lewizną medialną. Aga wykonała telefon Karasiu poddaj się. Odegram partnerkę roku bo media do mnie nie dzwonią od porodu. Żenada!!!
A co to jest męski sport ? Znasz męski sport ? Wyjaśnisz nam jak kobiety grają w piłkę, rzucają młotem, wszelkie sporty walki też reprezneują. Niedźwiedzia wytropić w lesie i z dzidy trafić ???
@Gnoom - Piwo, wóda, fajki - triathlon Polaka. Dla Roberta oczywiście ogromny szacunek. Cóż, trzymajmy kciuki za szybki powrót do zdrowia i za dobre wyniki kolejnych Polaków!