UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokladnie tak jak piszesz! Poza tym czy to prawdxiwy męski sport? Czy to w ogole sport? Dla mnie po prostu wyczyn ! Nie zawsze udany! Ludxie ciągle coś chcą udowadniać, a kończy się tak jak i tu! Zasada jest prosta, ćwiczyć, zdrowo się odzywiać, czytac i być dla rodziny! I to jest zyciowy sukces!