Wybrany wątek opinii
Nie wiem czemu, ale to zawsze domena facetów, którzy muszą, no MUSZĄ udowodnić sobie i innym, że są za.... ści. Nie można prostu uprawiać sportu, nie ma rekreacji, nie ma "zwykłego" triathlonu nawet. Nie wystarczy nawet Ironman, który i tak jest morderczy. NIE. Trzeba 10-krotnego Ironmana, trzeba prawie zejść śmiertelnie, ważne, żeby udowodnić. Tylko co? Komu? innym narwańcom? Dopieścić swoje ego?
A teraz czekam na komenty dotyczące zalegania na kanapie, itp. Bo przecież jeśli nie Himalaje, nie Ironman x 100,to tylko kanapa i piwo oraz net, co nie?
Szanujmy swoje życie, zwłaszcza, jeśli mamy bliskich.
Do moderacji
Odpowiedz
16
7
Dokladnie tak jak piszesz! Poza tym czy to prawdxiwy męski sport? Czy to w ogole sport? Dla mnie po prostu wyczyn ! Nie zawsze udany! Ludxie ciągle coś chcą udowadniać, a kończy się tak jak i tu! Zasada jest prosta, ćwiczyć, zdrowo się odzywiać, czytac i być dla rodziny! I to jest zyciowy sukces!
Do moderacji
Odpowiedz
9
3
A co to jest męski sport ? Znasz męski sport ? Wyjaśnisz nam jak kobiety grają w piłkę, rzucają młotem, wszelkie sporty walki też reprezneują. Niedźwiedzia wytropić w lesie i z dzidy trafić ???
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Ale wiesz, że w 10xIM startuje też kobieta?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0