UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie wiem czemu, ale to zawsze domena facetów, którzy muszą, no MUSZĄ udowodnić sobie i innym, że są za.... ści. Nie można prostu uprawiać sportu, nie ma rekreacji, nie ma "zwykłego" triathlonu nawet. Nie wystarczy nawet Ironman, który i tak jest morderczy. NIE. Trzeba 10-krotnego Ironmana, trzeba prawie zejść śmiertelnie, ważne, żeby udowodnić. Tylko co? Komu? innym narwańcom? Dopieścić swoje ego? A teraz czekam na komenty dotyczące zalegania na kanapie, itp. Bo przecież jeśli nie Himalaje, nie Ironman x 100,to tylko kanapa i piwo oraz net, co nie? Szanujmy swoje życie, zwłaszcza, jeśli mamy bliskich.