UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie wiem czemu, ale to zawsze domena facetów, którzy muszą, no MUSZĄ udowodnić sobie i innym, że są za.... ści. Nie można prostu uprawiać sportu, nie ma rekreacji, nie ma "zwykłego" triathlonu nawet. Nie wystarczy nawet Ironman, który i tak jest morderczy. NIE. Trzeba 10-krotnego Ironmana, trzeba prawie zejść śmiertelnie, ważne, żeby udowodnić. Tylko co? Komu? innym narwańcom? Dopieścić swoje ego? A teraz czekam na komenty dotyczące zalegania na kanapie, itp. Bo przecież jeśli nie Himalaje, nie Ironman x 100,to tylko kanapa i piwo oraz net, co nie? Szanujmy swoje życie, zwłaszcza, jeśli mamy bliskich.