A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W tego lekarza to średnio wierzę, bo przy takim wysiłku i niewyspaniu to tam każdy nadaje się do przerwania. Po prostu nie wytrzymał co mu się bardzio często zdarza i tyle. No ale trzeba to ładnie sprzedać PRowo aby sponsorzy dalej słali kaske
Panie Robercie WIELKI SZACUN, życzę DUŻO zdrowia.
@lubie.kefir - Tak jak na wszystkim, średnio to max
Cały świat mu kibicuje i jest pod wrażeniem tego, co osiągnął. A w Elblągu, jak zwykle- hejt i pesymizm
POLICJA TO DNO. Nie pomogli naszemu GLADIATOROWI w żadnym aspekcie. J.P..
Głowa do góry i tak wygrałeś, lekcja na następny raz, teraz regeneracja ładowanie witaminy dużo kcal i do przodu, Caly Elbląg jest z ciebie dumny ci co piszą takie głupoty to zwykle Polaczki robaczki co boją się własnego cienia, podają się na samym starcie nawet nie zaczli a już skończyli. Brawo chłopie trzymaj się szczyt formy dopiero przed tobą !!!
prawdziwego faceta poznaje się po tym nie jak zaczyna, tylko po tym jak kończy
@Prawdziwy elblążanin - Jak wygrał skoro nie wygrał???
@Fanka - Nie rzuca się z motyką na księżyc zaraz po operacji, ot co. To nie jest hejt, tylko kwestia zdrowego rozsądku. W dodatku miał taką przewagę, że spokojnie mógł się zregenerować, zamiast bezmyślnie cisnąć dalej i to są efekty. Bardzo bym się cieszył, gdyby ukończył, ale nie robi się takich rzeczy kosztem zdrowia i zagrożenia życia.
Dziwnym trafem, na ostatnich zawodach wypadł z trasy i zrezygnował, na kolejnych też rezygnuje bo kontuzja. Adrian Kostera wygrał poprzednio, i teraz też dotrfa do końca. To ten człowiek jest wielki i to ten zawodnik wygra. Ja już gratuluje Adrianowi. Szkoda Robert że tak szybko rezygnujesz.