55
18.08.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W tego lekarza to średnio wierzę, bo przy takim wysiłku i niewyspaniu to tam każdy nadaje się do przerwania. Po prostu nie wytrzymał co mu się bardzio często zdarza i tyle. No ale trzeba to ładnie sprzedać PRowo aby sponsorzy dalej słali kaske
(2022.08.18)

info

15  
  6
Panie Robercie WIELKI SZACUN, życzę DUŻO zdrowia.
!!!!!!!!!!! (2022.08.18)

info

8  
  2
@lubie.kefir - Tak jak na wszystkim, średnio to max
Kazimierz W. (2022.08.18)
Cały świat mu kibicuje i jest pod wrażeniem tego, co osiągnął. A w Elblągu, jak zwykle- hejt i pesymizm
Fanka (2022.08.18)
POLICJA TO DNO. Nie pomogli naszemu GLADIATOROWI w żadnym aspekcie. J.P..
(2022.08.18)

info

6  
  0
Głowa do góry i tak wygrałeś, lekcja na następny raz, teraz regeneracja ładowanie witaminy dużo kcal i do przodu, Caly Elbląg jest z ciebie dumny ci co piszą takie głupoty to zwykle Polaczki robaczki co boją się własnego cienia, podają się na samym starcie nawet nie zaczli a już skończyli. Brawo chłopie trzymaj się szczyt formy dopiero przed tobą !!!
Prawdziwy elblążanin (2022.08.18)
prawdziwego faceta poznaje się po tym nie jak zaczyna, tylko po tym jak kończy
Ghfd (2022.08.18)

info

5  
  1
@Prawdziwy elblążanin - Jak wygrał skoro nie wygrał???
(2022.08.18)
@Fanka - Nie rzuca się z motyką na księżyc zaraz po operacji, ot co. To nie jest hejt, tylko kwestia zdrowego rozsądku. W dodatku miał taką przewagę, że spokojnie mógł się zregenerować, zamiast bezmyślnie cisnąć dalej i to są efekty. Bardzo bym się cieszył, gdyby ukończył, ale nie robi się takich rzeczy kosztem zdrowia i zagrożenia życia.
(2022.08.18)
Dziwnym trafem, na ostatnich zawodach wypadł z trasy i zrezygnował, na kolejnych też rezygnuje bo kontuzja. Adrian Kostera wygrał poprzednio, i teraz też dotrfa do końca. To ten człowiek jest wielki i to ten zawodnik wygra. Ja już gratuluje Adrianowi. Szkoda Robert że tak szybko rezygnujesz.
(2022.08.18)

info

9  
  2