UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dokladnie tak jak piszesz! Poza tym czy to prawdxiwy męski sport? Czy to w ogole sport? Dla mnie po prostu wyczyn ! Nie zawsze udany! Ludxie ciągle coś chcą udowadniać, a kończy się tak jak i tu! Zasada jest prosta, ćwiczyć, zdrowo się odzywiać, czytac i być dla rodziny! I to jest zyciowy sukces!