A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Karaś to amator i gwiazdeczka nie potrafiąca umyć się przed wejściem na dolinkę
Karaś prawdziwi kibice zawsze z tobą ! Dużo zdrówka i dozobaczenia.
@Jaaaaaaaa - Hehe i napisała to osoba siedząca przed telefonem pewnie z piwnym brzuchem
Napewno nie ty
@Gnoom - Z całym szacunkiem. Najwyższym jest zakup piwa na promocji w Biedronce.
Dobrze ktoś napisał. Co wydarzenie wali z grubej rury i albo kończy w rowie albo prawie martwy. Przeciwnicy mają dużo gorszy wynik i kończą zawody, bo dozują siły i odpoczywają. Nie wiem czy to ma wyglądać, że jest taki kozak, ale musiał przerwać.
@KibiczProstej - Oczami laika wygląda to jakby źle rozłożył siły. Mógł już spokojnie to rozegrać mając taka przewagę. Ale widać że tu nie chodziło o 1 miejsce tylko żeby wykręcić rekord nie do pobicia.
@Kalikk - a ty na pewno nie rozumiesz
Wieeeelki szacun za wytrwałość, siłę i wolę walki ale za brak rozsądku należy się wielkie buuuuu.
Pst. Jacy lekarze dopuszczają zawodnika do ekstremalnego wysiłku fizycznego po operacji? Aż strach się bać!
Triathlon, podobnie jak fitness, przyciąga narcystyczne osobowości.