UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie wiem, nie wiem... Na triathlonach się średnio wyznaję (kto normalny chciałby się tak użerać z przyrodo, zwłaszcza w takich temperaturach?:), ale dotarły do mnie tajnymi kanałami informacje, iż to nie był przypadek, że niby medycy zakazali RK dalszego psucia sobie organizmu - sprawa ma bowiem drugie dno (patrz zdjęcie). [Trzeba tylko uważać, żeby nie rozliczył "delegacji" za cały dystans:)] #sPiSek;
lubie.kefir