Wybrany wątek opinii

Nie wiem, nie wiem... Na triathlonach się średnio wyznaję (kto normalny chciałby się tak użerać z przyrodo, zwłaszcza w takich temperaturach?:), ale dotarły do mnie tajnymi kanałami informacje, iż to nie był przypadek, że niby medycy zakazali RK dalszego psucia sobie organizmu - sprawa ma bowiem drugie dno (patrz zdjęcie). [Trzeba tylko uważać, żeby nie rozliczył "delegacji" za cały dystans:)] #sPiSek;
lubie.kefir (2022.08.18)
@lubie.kefir - Tak jak na wszystkim, średnio to max
Kazimierz W. (2022.08.18)
Powrót do komentarzy