131
12.07.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ja tak sobie myślę że dla niektórych im gorzej tym lepiej. Więc jak w Elblągu będzie dziadostwo, bo lokalne władze nic nie robią to i tak wina spadnie na pis, na rząd. Bo to modne. Więc dla mnie jest to swego rodzaju sabotaż żeby potem oskarżyć pis. A jak wybory wygra np po to będzie rozkwit. Ale dlaczego tak? Kosztem mieszkańców?
taksemysle (2022.07.12)
miasto działa, juz niedługo w porcie stanie Piekarczy - doker, więc proszę tu nie kłamać, że Pan prezydent nic nie robi, będzie nowa figurka,
Stepr (2022.07.12)

info

57  
  5
Trzeba być cyniczny łajdakiem żeby taki bzdury opowiadać. Przynajmniej od 10 lat było wiadomo że przekop powstanie a nie zrobił nic w zakresie rozbudowy portu i pogłębienia toru. Teraz się obudził że trzeba coś z tym zrobić? Po tym wywiadzie widać że ten port jest dla miasta kulą u nogi i chętnie by się "problemu" pozbyli ale nie wiedzą jak to przekazać swoim wyborcom.
Janek z Żulaw (2022.07.12)
No oczywiście, biedny prezydent, ojoj najlepiej sobie postękać w mediach, że niedobry rząd chce port, a to EKO zrobiło podwyżkę za ciepło, a to wody polskie podnoszą opłaty, wszystko przeciw biednym misiom z UM, a co zrobiliście żeby tych podwyżek nie było?, a co zrobiliście żeby miasto, mieszkańcy nie ponosiło dużych kosztów ? podpowiem nic, niewiele, My misiaczki z UM "mieliśmy to w d.., niech się mieszkańcy martwią". Od kilku lat coś bączycie o nowej ciepłowni, gdzie ona stoi bo coś nie słychać o niej, teraz o porcie drzecie japę, a ile to miasto wydało cebulionów na rozwój portu?. A tak podsumowując to mieszkańcy powinni się grubo zastanowić czy warto wybierać do rady miasta i na stanowisko prezydenta ludzi życiowo nie ogarniętych, leniwych i 60+.
Mietek22 (2022.07.12)

info

28  
  2
"Jeżeli rząd robi inwestycję za 2 miliardy złotych, to grzechem jest nie pogłębić toru do 5 metrów na rzece Elbląg do samego terminala, by te możliwości transportu powiększyć. " TAK, a potem TOWARY na TiRy i w świat. Ekonomicznie, ekologicznie i z fasonem ! Pan prezydent jak powie to klenkacjie narody... Pan prezydent może kiedyś policzył ile trzeba TiRów wypchnąć z parkingu dla TiRów żeby ta inwestycja miała sens ekonomiczny ?
GłębokaMyśl (2022.07.12)
@Janek z Żulaw - Fakt, że TEN PORT jest kulą u nogi dla miasta bardzo łatwo przekazać. Wystarczy zaprezentować sprawozdania finansowe tego przedsiębiorstwa. NICZEGO WIĘCEJ NIE POTRZEBA !
GłębokaMyśl (2022.07.12)
@Janek z Żulaw - Przeczytaj, może czegoś się dowiesz, bo klepiesz tak samo jak w tvp. Przecież to wszystko wina... tuska
(2022.07.12)
Senator Jerzy Wcisła pierwszy mówił, że tak będzie. Ostrzegał, że PiS będzie chciał zabrać Elblągowi port.
(2022.07.12)

info

6  
  39
obserwujac to co sie dzieje a raczej nie dzieje w elblagu, ten marazm, zastuj i ogolne nastawienie sie kuprem do mieszkancow to jednak wole aby caly elblag przejal PIS. jesli ma byc to z korzyscia dla elblazan to czemu nie? miasto musi sie rozwijac a nie lezec odlogiem we wroblim dole.
jestemZA (2022.07.12)
Wróblewski jest najgorszym prezydentem w dziejach Elbląga. Nie umiał i nadal nie umie dać temu miastu wiatru w żagle mimo historycznej okazji. Jego największy sukces to wygrywanie wyborów prezydenckich najpierw jako następca Słoniny a później jako anty-pis. Niestety dla mieszkańców tego świetnie położonego miasta to koniec sukcesów. Kto chce robić interesy z gościem, który nieustannie pluje na tych co dzielą kasę?
bylymieszkaniec (2022.07.12)

info

52  
  8