A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja tak sobie myślę że dla niektórych im gorzej tym lepiej. Więc jak w Elblągu będzie dziadostwo, bo lokalne władze nic nie robią to i tak wina spadnie na pis, na rząd. Bo to modne. Więc dla mnie jest to swego rodzaju sabotaż żeby potem oskarżyć pis. A jak wybory wygra np po to będzie rozkwit. Ale dlaczego tak? Kosztem mieszkańców?
miasto działa, juz niedługo w porcie stanie Piekarczy - doker, więc proszę tu nie kłamać, że Pan prezydent nic nie robi, będzie nowa figurka,
Trzeba być cyniczny łajdakiem żeby taki bzdury opowiadać. Przynajmniej od 10 lat było wiadomo że przekop powstanie a nie zrobił nic w zakresie rozbudowy portu i pogłębienia toru. Teraz się obudził że trzeba coś z tym zrobić? Po tym wywiadzie widać że ten port jest dla miasta kulą u nogi i chętnie by się "problemu" pozbyli ale nie wiedzą jak to przekazać swoim wyborcom.
No oczywiście, biedny prezydent, ojoj najlepiej sobie postękać w mediach, że niedobry rząd chce port, a to EKO zrobiło podwyżkę za ciepło, a to wody polskie podnoszą opłaty, wszystko przeciw biednym misiom z UM, a co zrobiliście żeby tych podwyżek nie było?, a co zrobiliście żeby miasto, mieszkańcy nie ponosiło dużych kosztów ? podpowiem nic, niewiele, My misiaczki z UM "mieliśmy to w d.., niech się mieszkańcy martwią". Od kilku lat coś bączycie o nowej ciepłowni, gdzie ona stoi bo coś nie słychać o niej, teraz o porcie drzecie japę, a ile to miasto wydało cebulionów na rozwój portu?. A tak podsumowując to mieszkańcy powinni się grubo zastanowić czy warto wybierać do rady miasta i na stanowisko prezydenta ludzi życiowo nie ogarniętych, leniwych i 60+.
"Jeżeli rząd robi inwestycję za 2 miliardy złotych, to grzechem jest nie pogłębić toru do 5 metrów na rzece Elbląg do samego terminala, by te możliwości transportu powiększyć. " TAK, a potem TOWARY na TiRy i w świat. Ekonomicznie, ekologicznie i z fasonem ! Pan prezydent jak powie to klenkacjie narody... Pan prezydent może kiedyś policzył ile trzeba TiRów wypchnąć z parkingu dla TiRów żeby ta inwestycja miała sens ekonomiczny ?
@Janek z Żulaw - Fakt, że TEN PORT jest kulą u nogi dla miasta bardzo łatwo przekazać. Wystarczy zaprezentować sprawozdania finansowe tego przedsiębiorstwa. NICZEGO WIĘCEJ NIE POTRZEBA !
@Janek z Żulaw - Przeczytaj, może czegoś się dowiesz, bo klepiesz tak samo jak w tvp. Przecież to wszystko wina... tuska
Senator Jerzy Wcisła pierwszy mówił, że tak będzie. Ostrzegał, że PiS będzie chciał zabrać Elblągowi port.
obserwujac to co sie dzieje a raczej nie dzieje w elblagu, ten marazm, zastuj i ogolne nastawienie sie kuprem do mieszkancow to jednak wole aby caly elblag przejal PIS. jesli ma byc to z korzyscia dla elblazan to czemu nie? miasto musi sie rozwijac a nie lezec odlogiem we wroblim dole.
Wróblewski jest najgorszym prezydentem w dziejach Elbląga. Nie umiał i nadal nie umie dać temu miastu wiatru w żagle mimo historycznej okazji. Jego największy sukces to wygrywanie wyborów prezydenckich najpierw jako następca Słoniny a później jako anty-pis. Niestety dla mieszkańców tego świetnie położonego miasta to koniec sukcesów. Kto chce robić interesy z gościem, który nieustannie pluje na tych co dzielą kasę?