UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Jeżeli rząd robi inwestycję za 2 miliardy złotych, to grzechem jest nie pogłębić toru do 5 metrów na rzece Elbląg do samego terminala, by te możliwości transportu powiększyć. " TAK, a potem TOWARY na TiRy i w świat. Ekonomicznie, ekologicznie i z fasonem ! Pan prezydent jak powie to klenkacjie narody... Pan prezydent może kiedyś policzył ile trzeba TiRów wypchnąć z parkingu dla TiRów żeby ta inwestycja miała sens ekonomiczny ?

GłębokaMyśl

Anuluj