A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@taksemysle - GM ma dobrą radę w dwóch wersjach. Przestań myśleć, to cię przerasta ! Jeśli już musisz to nie publikuj przemyśleń... Po co masz się błaźnić ? !
Dlaczego nie słuchaliście Wcisły? Od dwóch lat mówił to publicznie.
teraz się obudził. Basen też należy do miasta (ten odkryty), Góra Chrobrego też należy do miasta, część infrastruktury kolejowej należy/należało do miasta, boisko sp.23 też należy do miasta - i jak to wszystko wygląda można zobaczyć.
a kim jest ten wcisla i co zrobil dla tego miasta?Bo jakos nie kojarze tej persony zbyt pozytywnie. z tego co wiem to utracil szacunek i powazanie przez co zostal odwolany z rady miejskiej ktorej byl kapitanem.
basen przy spacerowej tez nalezy do miasta, idzcie i zobaczcie jak wyglada ta chluba i duma europejska ktora jeszcze przed druga wojna swiatowa sluzyla elblazanom ktorzy potrafili to wtedy utrzymac w nalezytym porzadku. dzis to totalna ruina. nazwiska tych ktorzy do tego doprowadzili sa znane. przypomnijcie kto wtedy byl wice?
@GłębokaMyśl - jak autobus miejski wiozący mnie do pracy jedzie 300 metrów od zakładu, to grzechem jest, że mnie i 30 innych pracowników nie zawozi pod samą bramę na zakładzie. Jak prezes mi płaci prawie 5000 pln. to wstyd, że nie dokłada do pełnej kwoty.
Port Gdański S. A.Udziałowcami spółki są: Skarb Państwa, Gmina Gdańsk oraz uprawnieni pracownicy. O czym opowiada pan prezydent Wróblewski ?
To ja zapraszam do przeczytania moich opracowań z przed 17 lat na temat koncepcji powstania przekopu oraz funkcjonowania portu w Eg może się czegoś nauczysz :-). Jednego senatora już oświeciłem ale niestety się nawrócił na linię partii.
Za co biorą pensje Zgliński, Wilkowa i Piórowa w porcie????
@jestemZA - Jest tym, który odkrył, że rząd chce zrobić w bambuko Elbląg. Pierwszy alarmował, że Kanał przez Mierzeję skończy się przed Elblągiem i ostrzegał, że PiS zabierze nam port.