131
12.07.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@taksemysle - GM ma dobrą radę w dwóch wersjach. Przestań myśleć, to cię przerasta ! Jeśli już musisz to nie publikuj przemyśleń... Po co masz się błaźnić ? !
GłębokaMyśl (2022.07.12)
Dlaczego nie słuchaliście Wcisły? Od dwóch lat mówił to publicznie.
(2022.07.12)

info

6  
  25
teraz się obudził. Basen też należy do miasta (ten odkryty), Góra Chrobrego też należy do miasta, część infrastruktury kolejowej należy/należało do miasta, boisko sp.23 też należy do miasta - i jak to wszystko wygląda można zobaczyć.
(2022.07.12)

info

44  
  2
a kim jest ten wcisla i co zrobil dla tego miasta?Bo jakos nie kojarze tej persony zbyt pozytywnie. z tego co wiem to utracil szacunek i powazanie przez co zostal odwolany z rady miejskiej ktorej byl kapitanem.
jestemZA (2022.07.12)
basen przy spacerowej tez nalezy do miasta, idzcie i zobaczcie jak wyglada ta chluba i duma europejska ktora jeszcze przed druga wojna swiatowa sluzyla elblazanom ktorzy potrafili to wtedy utrzymac w nalezytym porzadku. dzis to totalna ruina. nazwiska tych ktorzy do tego doprowadzili sa znane. przypomnijcie kto wtedy byl wice?
jestemZA (2022.07.12)
@GłębokaMyśl - jak autobus miejski wiozący mnie do pracy jedzie 300 metrów od zakładu, to grzechem jest, że mnie i 30 innych pracowników nie zawozi pod samą bramę na zakładzie. Jak prezes mi płaci prawie 5000 pln. to wstyd, że nie dokłada do pełnej kwoty.
(2022.07.12)
Port Gdański S. A.Udziałowcami spółki są: Skarb Państwa, Gmina Gdańsk oraz uprawnieni pracownicy. O czym opowiada pan prezydent Wróblewski ?
GłębokaMyśl (2022.07.12)

info

19  
  5
To ja zapraszam do przeczytania moich opracowań z przed 17 lat na temat koncepcji powstania przekopu oraz funkcjonowania portu w Eg może się czegoś nauczysz :-). Jednego senatora już oświeciłem ale niestety się nawrócił na linię partii.
Janek z Żulaw (2022.07.12)
Za co biorą pensje Zgliński, Wilkowa i Piórowa w porcie????
(2022.07.12)

info

19  
  3
@jestemZA - Jest tym, który odkrył, że rząd chce zrobić w bambuko Elbląg. Pierwszy alarmował, że Kanał przez Mierzeję skończy się przed Elblągiem i ostrzegał, że PiS zabierze nam port.
(2022.07.12)