UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Jeżeli rząd robi inwestycję za 2 miliardy złotych, to grzechem jest nie pogłębić toru do 5 metrów na rzece Elbląg do samego terminala, by te możliwości transportu powiększyć. " TAK, a potem TOWARY na TiRy i w świat. Ekonomicznie, ekologicznie i z fasonem ! Pan prezydent jak powie to klenkacjie narody... Pan prezydent może kiedyś policzył ile trzeba TiRów wypchnąć z parkingu dla TiRów żeby ta inwestycja miała sens ekonomiczny ?
GłębokaMyśl