UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Trzeba być cyniczny łajdakiem żeby taki bzdury opowiadać. Przynajmniej od 10 lat było wiadomo że przekop powstanie a nie zrobił nic w zakresie rozbudowy portu i pogłębienia toru. Teraz się obudził że trzeba coś z tym zrobić? Po tym wywiadzie widać że ten port jest dla miasta kulą u nogi i chętnie by się "problemu" pozbyli ale nie wiedzą jak to przekazać swoim wyborcom.

Janek z Żulaw