UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja tak sobie myślę że dla niektórych im gorzej tym lepiej. Więc jak w Elblągu będzie dziadostwo, bo lokalne władze nic nie robią to i tak wina spadnie na pis, na rząd. Bo to modne. Więc dla mnie jest to swego rodzaju sabotaż żeby potem oskarżyć pis. A jak wybory wygra np po to będzie rozkwit. Ale dlaczego tak? Kosztem mieszkańców?
taksemysle