UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja tak sobie myślę że dla niektórych im gorzej tym lepiej. Więc jak w Elblągu będzie dziadostwo, bo lokalne władze nic nie robią to i tak wina spadnie na pis, na rząd. Bo to modne. Więc dla mnie jest to swego rodzaju sabotaż żeby potem oskarżyć pis. A jak wybory wygra np po to będzie rozkwit. Ale dlaczego tak? Kosztem mieszkańców?

taksemysle