UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

obserwujac to co sie dzieje a raczej nie dzieje w elblagu, ten marazm, zastuj i ogolne nastawienie sie kuprem do mieszkancow to jednak wole aby caly elblag przejal PIS. jesli ma byc to z korzyscia dla elblazan to czemu nie? miasto musi sie rozwijac a nie lezec odlogiem we wroblim dole.

jestemZA