UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
No oczywiście, biedny prezydent, ojoj najlepiej sobie postękać w mediach, że niedobry rząd chce port, a to EKO zrobiło podwyżkę za ciepło, a to wody polskie podnoszą opłaty, wszystko przeciw biednym misiom z UM, a co zrobiliście żeby tych podwyżek nie było?, a co zrobiliście żeby miasto, mieszkańcy nie ponosiło dużych kosztów ? podpowiem nic, niewiele, My misiaczki z UM "mieliśmy to w d.., niech się mieszkańcy martwią". Od kilku lat coś bączycie o nowej ciepłowni, gdzie ona stoi bo coś nie słychać o niej, teraz o porcie drzecie japę, a ile to miasto wydało cebulionów na rozwój portu?. A tak podsumowując to mieszkańcy powinni się grubo zastanowić czy warto wybierać do rady miasta i na stanowisko prezydenta ludzi życiowo nie ogarniętych, leniwych i 60+.
Mietek22