UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

obserwujac to co sie dzieje a raczej nie dzieje w elblagu, ten marazm, zastuj i ogolne nastawienie sie kuprem do mieszkancow to jednak wole aby caly elblag przejal PIS. jesli ma byc to z korzyscia dla elblazan to czemu nie? miasto musi sie rozwijac a nie lezec odlogiem we wroblim dole.

jestemZA

Anuluj