UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wróblewski jest najgorszym prezydentem w dziejach Elbląga. Nie umiał i nadal nie umie dać temu miastu wiatru w żagle mimo historycznej okazji. Jego największy sukces to wygrywanie wyborów prezydenckich najpierw jako następca Słoniny a później jako anty-pis. Niestety dla mieszkańców tego świetnie położonego miasta to koniec sukcesów. Kto chce robić interesy z gościem, który nieustannie pluje na tych co dzielą kasę?
bylymieszkaniec