UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

" Ostatni przykład to zatwierdzenie 80 proc. podwyżki cen ciepła produkowanego w Elblągu przez Energę Kogeneracja. I za to obrywa prezydent, a przecież EKO to spółka Skarbu Państwa" - a kto zabronił Wróblewskiemu i Słoninie zbudować swoje tańsze źródła ciepła, gdy miasto nie było jeszcze zadłużone, a unijna kasa była w międzyczasie marnotrawiona na chore projekty typu Modrzewina? 80% podwyżki za ciepło to 100 % winy Wróblewskiego

Upadły Harley