131
12.07.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Rząd PiS chce zniszczyć gdansk i Elbląg
(2022.07.12)

info

1  
  12
Straż graniczna zaorała w piaskach na granicy chronione rośliny!!! MIKOŁAJKI NADMORSKIE!!!!
SKANDAL (2022.07.12)

info

1  
  0
Co z kanałem mazurskim i koleją Nadzalewowa?
(2022.07.12)

info

7  
  2
Sprawa jest prosta. Dzis Elblaga nie ma na rzadnych morskich mapach. Jest Kolobrzeh, jest Ustka, jest nawet Tolkmicko i Frrombork. To sa porty morskie. Gdzie w tym wszystkim jeat Elblag?... w samorzadzie gleboko schowany, niewidoczny, nierentowny, kameralny i zarastatajacy.
Ferdek.Schichau (2022.07.13)

info

12  
  1
Pozostawienie portu obecnym władzom miasta, to zły pomysł, to tak jakby wyrzucić 2 mld w błoto, to tak samo jak dać im w odbudowę elbląski basen, stadion, pitoliliby jak dwie dekady z cipłem, że obniżą ceny,
Maliniak (2022.07.13)

info

9  
  0
Westerplatte dobrze że rząd zrobi pożądek bo wszystko było opuszczone i zasrane a Pani Dulkiewicz tylko myślała jak wejść Niemcom w dup..
Stojący w korku codziennie (2022.07.13)

info

3  
  1
@Ferdek.Schichau - Frombork za forsę z urzędu Morskiego.
GłębokaMyśl (2022.07.13)
No trudno, zabierze to zabierze nic na to nie poradzimy.
alt (2022.07.13)

info

1  
  1
Oddajcie ten port. Żyliński koniec wakacji do roboty za 3000 do urzędu teraz tatuś już nie pomoże. Może RM niech się naradzi jaka przyszłość jest lepsza... tiry i pusty plac czy rozwój pod państwowym kierunkiem. Wróbel jakby można było państwu sprzedać port to inaczej by gadał znalazłby mnóstwo argumentów, że tak trzeba, że wszystkie porty są państwowe a teraz się upartł... Takie myślenie to niewiedza i tyle panie prezydencie.
(2022.07.13)

info

8  
  2
@laskipaa - Różnica polega na tym, że pan pokazał dwa wyjątkowe lata zaś GM pokazała stan normalny... Dzisiaj należy zapomnieć o ruchu z Rosją. Od 2019 parking dla TiRów dostał prezent w postaci uczestnictwa w budowie Wyspy Estyjskiej i kaczego doła... i co ? 400 kzł straty. Rok później dokładnie to samo. Wcześniej straty były mniejsze. Lata 2013 i 14 należy rozpatrywać po głębszej analizie przyczyn, która pokaże, że parking dla TiRów bez wymiany handlowej z Rosją jest martwy. Upieranie się przy obecnym statusie własnościowym to czysta postać głupoty uderzającej w miasto. Gdańsk funkcjonuje jako spółka państwa i gminy. Elbląg też by mógł... ? ! Byle nie w granicach miasta, bo wtedy będziemy mieli postindustrialny krajobraz przemysłowy na terenach rekreacyjnych w centrum miasta. Zaś w przypadku ewentualnego sukcesu i tak nie będzie miejsca na prawdziwą infrastrukturę przeładunkową. Kwestię zysku netto z tego szeregu dewastacji GM pominie łaskawym milczeniem, ponieważ ewidentnie istnieje w narodzie zgoda na ten rodzaj marnotrawstwa... bo kto możnym panom zabroni ?
GłębokaMyśl (2022.07.13)