A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Rząd PiS chce zniszczyć gdansk i Elbląg
Straż graniczna zaorała w piaskach na granicy chronione rośliny!!! MIKOŁAJKI NADMORSKIE!!!!
Co z kanałem mazurskim i koleją Nadzalewowa?
Sprawa jest prosta. Dzis Elblaga nie ma na rzadnych morskich mapach. Jest Kolobrzeh, jest Ustka, jest nawet Tolkmicko i Frrombork. To sa porty morskie. Gdzie w tym wszystkim jeat Elblag?... w samorzadzie gleboko schowany, niewidoczny, nierentowny, kameralny i zarastatajacy.
Pozostawienie portu obecnym władzom miasta, to zły pomysł, to tak jakby wyrzucić 2 mld w błoto, to tak samo jak dać im w odbudowę elbląski basen, stadion, pitoliliby jak dwie dekady z cipłem, że obniżą ceny,
Westerplatte dobrze że rząd zrobi pożądek bo wszystko było opuszczone i zasrane a Pani Dulkiewicz tylko myślała jak wejść Niemcom w dup..
@Ferdek.Schichau - Frombork za forsę z urzędu Morskiego.
No trudno, zabierze to zabierze nic na to nie poradzimy.
Oddajcie ten port. Żyliński koniec wakacji do roboty za 3000 do urzędu teraz tatuś już nie pomoże. Może RM niech się naradzi jaka przyszłość jest lepsza... tiry i pusty plac czy rozwój pod państwowym kierunkiem.
Wróbel jakby można było państwu sprzedać port to inaczej by gadał znalazłby mnóstwo argumentów, że tak trzeba, że wszystkie porty są państwowe a teraz się upartł... Takie myślenie to niewiedza i tyle panie prezydencie.
@laskipaa - Różnica polega na tym, że pan pokazał dwa wyjątkowe lata zaś GM pokazała stan normalny... Dzisiaj należy zapomnieć o ruchu z Rosją. Od 2019 parking dla TiRów dostał prezent w postaci uczestnictwa w budowie Wyspy Estyjskiej i kaczego doła... i co ? 400 kzł straty. Rok później dokładnie to samo. Wcześniej straty były mniejsze. Lata 2013 i 14 należy rozpatrywać po głębszej analizie przyczyn, która pokaże, że parking dla TiRów bez wymiany handlowej z Rosją jest martwy. Upieranie się przy obecnym statusie własnościowym to czysta postać głupoty uderzającej w miasto. Gdańsk funkcjonuje jako spółka państwa i gminy. Elbląg też by mógł... ? ! Byle nie w granicach miasta, bo wtedy będziemy mieli postindustrialny krajobraz przemysłowy na terenach rekreacyjnych w centrum miasta. Zaś w przypadku ewentualnego sukcesu i tak nie będzie miejsca na prawdziwą infrastrukturę przeładunkową. Kwestię zysku netto z tego szeregu dewastacji GM pominie łaskawym milczeniem, ponieważ ewidentnie istnieje w narodzie zgoda na ten rodzaj marnotrawstwa... bo kto możnym panom zabroni ?