UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wróbel ty kłamco ty nic nie robisz dla miasta tylko plujesz na Rząd, wszystko ci przeszkadza co robią, więc zamilcz i odejdź na śmietnik historii razem z tymi wszystkimi komuchami przyspawanymi do stołków od dekad blokujących rozwój miasta, i sprzedajcie te swoje nieruchomości co podaliście w majątkach, na przemiał z wami.....