Wybrany wątek opinii

@-portEL. pl / chodzicie na protesty... krzyczycie wolne media... wolność słowa... a komentarze usuwacie. Czy to jest normalne z waszej strony ?
B.B. (2022.07.12)
@B.B. - To są władcy słowa, w otulinie hipokryzji, albo co
(2022.07.12)
Powrót do komentarzy