Wybrany wątek opinii
@-portEL. pl / chodzicie na protesty... krzyczycie wolne media... wolność słowa... a komentarze usuwacie. Czy to jest normalne z waszej strony ?
Do moderacji
Odpowiedz
18
0
@B.B. - To są władcy słowa, w otulinie hipokryzji, albo co
Do moderacji
Odpowiedz
5
0