UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tawarisze wy się lepiej zajmijcie ustawieniem śmietników na nakrętki z plastikowych butelek. porobcie sobie przy tych śmietnikach zdjęcia i udawajcie że coś robicie. Gdzie wam do wielkich inwestycji. Głupi mostek elewów z kilku belek i desek jest problem nie do przeskoczenia a co dopiero port. Śmiechu warte. Elbląg potrzebuje poważnych managerów z pomysłami. Wtedy ruszymy do przodu. Bo jak do tej pory to nawet małe mieściny typu Pasłęk czy Malbork idą do przodu a tu jest zastój i dziadostwo. I broń boże nie słuchajcie się omnibusów typu baba w laczkach, motorówka, tancerze czy noszowy. Musi przyjść nowe i to na każdym szczeblu i każdej spółce miejskiej.

warkot davidsona