UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@-portEL. pl / chodzicie na protesty... krzyczycie wolne media... wolność słowa... a komentarze usuwacie. Czy to jest normalne z waszej strony ?

B.B.

Anuluj