UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wróbel ty kłamco ty nic nie robisz dla miasta tylko plujesz na Rząd, wszystko ci przeszkadza co robią, więc zamilcz i odejdź na śmietnik historii razem z tymi wszystkimi komuchami przyspawanymi do stołków od dekad blokujących rozwój miasta, i sprzedajcie te swoje nieruchomości co podaliście w majątkach, na przemiał z wami.....