UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@biedak 2.0 - W kwestii formalnej, to trzeba ci tu wyjaśnić prawoumysłowy biedaku-duraku, że a) ani Pomnik Odrodzenia XXX-lecia PRL nie jest "sowiecki", ani też b) "prezio miasta" akurat nie dołożył tu z własnej kabony nawet złotówki, bowiem c) kasa na ten najpiękniejszy z elbląskich pomników poszła z Budżetu Obywatelskiego, o czym d) zadecydowali sami mieszkańcy w głosowaniu. Przy czym e) akurat prez. Wróblewski remontowi TEGO pomnika był przeciwny od zawsze i wolał np. chachmęcić kasę pod stołem razem z różnemi piłsudczykóweczkami na lewobudżetowe pomniczki w kształcie nagrobnych katafalków, niż wyremontować to bezdyskusyjne dzieło sztuki; POniał cembalista, jakich wielu, czy jeszcze rozrysować?; #pomnikoMania;

lubie.kefir