60
14.06.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na pewno kebaba żebym miał blisko z osiedla łęczycka, Bafra byłaby idealnie
MieszkanieOlech (2022.06.14)

info

1  
  4
@niedlaobwodnicy - A gdzie ty wyczytałes że ma iść obwodnica przez barzantarnie ??? Nie ma takich planów ! Jak już to są plany ale na rewitalizację i remont ULICU ! Wschodniej ! Radzę wyjść z łóżka i się obudzić mamy 2022r... Budzimy się chyba spałeś i jeszcze gadasz przez sen głupoty.
TAK DLA ULICY WSCHODNIEJ !!! (2022.06.14)
Czy wiadomo jakie będą tam lokale usługowe, sklepy?
Zainteresowany2 (2022.06.14)
ZgroUnia mog ła by miec tam swój sklep. Rolnicy bezpośrednio z pola by sprzedawali swoje wyroby.
(2022.06.14)

info

5  
  0
No i kolejny fragment miasta zakorkowany, brawo.
Upadły Harley (2022.06.14)

info

12  
  1
Kto wpadł na pomysł i wydał zgodę na budowę strażnicy w tym miejscu? Czy trafił do pudła za ta fatalną decyzję czy nadal piastuje urzędy? Miał się tym faktem zająć motorówka i wyjaśnić ta kwestię. Czy motorówka jak zwykle nie doprowadził tej sprawy do końca a jedynie była to populistyczna zagrywka jak to ma w swoim rodzaju robić?
rozsądny (2022.06.14)

info

9  
  5
Przy okazji pytanie o termin 100 % otwarcia nowej Straży Pożarnej, bo biura tj. księgowość już tam pracują.
(2022.06.14)

info

9  
  0
Zacznę od tego, że cenie waszą pracę i to jak uświadamiacie ludzi. Rzadko robię zakupy w supermarketach, wybieram małe sklepy, bazary, giełdę. Ale niestety czuje się już ubezwłasnowolniona. Ja nie mam wyboru. Kilka lat temu upadł mój mały sklepik pod domem. MUSZĘ czasami iść do supermarketu. On po prostu staje mi na drodze, kiedy wracam zmęczona po 20-stej z pracy. Jak już wchodze do supermarketu to się zawsze dziwię. JAK MOŻNA GODZIĆ SIĘ NA TAKIE DZIADOSTWO?? Ogólny syf. Cieknące lodówki pod nimi brudne mopy. Puste półki. Zgniłe warzywa. Zagraniczne warzywa. Dawno nie widziałam tak małych tak brzydkich warzyw. Kto robi zakupy na giełdzie, prosto od rolnika wie o czym mówię. Cenię sobie ekologię, serce mi pęka, że produkty które są dostępne w Polsce jadą do nas tysiace kilometrów. Przystaję na chwilę koło marchewek. Starsza kobieta przebiera w nich. Pęknięte i spleśniałe. Nie wiem czy świnie by je zjadły. Pracownicy ZAPIER
(2022.06.14)

info

3  
  2
@zbulwerswoanyprezydęd - Zapomniales o aptece.
Mags (2022.06.15)
@ex-korpo-szczur - Daj spokój nie tłumacz gawiedzi. Sam widzisz jaki jest poziom odbioru... Żadnych głębszych przemyśleń. Piszesz o ograniczaniu naszych praw i ustawianiu nam życia m. in. przez psychopatów korporacyjnych, o których wspomniałeś, a oni do ciebie o cyt. " Drodze przez (pisownia oryg. ) Barzantarnię). Wmawiają żeś frustrat itd... Albo jakiś inny delikwent pisze że jest uradowany gdyż miejsca pracy powstaną ( bo kilka punktów usługowych ma powstać)... Nie sięgają wzrokiem dalej niż czubek swojego nosa. Pozdrawiam mimo wszystko i sił życzę. Kumający.
NickOlson (2022.06.15)