UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kto wpadł na pomysł i wydał zgodę na budowę strażnicy w tym miejscu? Czy trafił do pudła za ta fatalną decyzję czy nadal piastuje urzędy? Miał się tym faktem zająć motorówka i wyjaśnić ta kwestię. Czy motorówka jak zwykle nie doprowadził tej sprawy do końca a jedynie była to populistyczna zagrywka jak to ma w swoim rodzaju robić?

rozsądny

Anuluj