UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kto wpadł na pomysł i wydał zgodę na budowę strażnicy w tym miejscu? Czy trafił do pudła za ta fatalną decyzję czy nadal piastuje urzędy? Miał się tym faktem zająć motorówka i wyjaśnić ta kwestię. Czy motorówka jak zwykle nie doprowadził tej sprawy do końca a jedynie była to populistyczna zagrywka jak to ma w swoim rodzaju robić?
rozsądny