A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pieprzycie, pieprzycie i pieprzycie a i tak tego świata nie zmienicie.
Jak teraz praca jest ale chętnych nie ma....
@ex-korpo-szczur - Doszło do tego że faktycznie stały się droższe ale i Polskie np. warzywniaki też nie są tanie :/ przerzucają wzrost swoich kosztów na nas.. żeby przypadkiem nie mieć mniej... Tak to teraz wygląda w innych branżach w Polsce
RTVeuroAGD :)
Tam powinny byc ze 3 Biedronki i inne sklepy. powstało duze osiedle a jest tylko 1 mały sklep. Tam jest ciagle pełno ludzi chyba najbardziej zatłoczona Biedra w miescie.
Skandalem jest rozkładanie towaru w godzinach otwarcia sklepu mowa o Biedronce. Palety przepychające się pomiędzy kupującymi to ewidentny skandal.
TA, Bema i bez tego zakorkowana
@Ja też tu mieszkam - Pan Prezydent w jednym z oświadczeń powiedział, że straż zdecydowała o tej lokalizacji; )
@bulab - To po co się tłoczysz w bieda Biedrze? Biedra jest dla biedaków. Idź do innego, lokalnego sklepu.
Inna kwestia. Jadę do przedszkola (od razu do pracy) I korek od wojska do Grunwaldzkiej- godzina 7:40.W przedszkolu nie ma miejsc bo za dużo dzieci się w okolicy zrobiło a i Pań więcej zatrudnić nie chcą. Zaraz trzeba będzie otworzyć z powrotem SP na Rawskiej bo Wyżynna i Sadowa nie dadzą rady. Basen kryty mogliby tu zrobić albo kort czy boisko a nie markety bo większość i tak z pracy z Trójmiasta i tam zakupy robi a o dzieciach nikt nie myśli. Jest juz na Kochanowskiego centrum. I wytłumaczcie mi o co chodzi z tymi POINTAMI?!? Nie można po polsku nazwać? Ludzie.....