UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kto wpadł na pomysł i wydał zgodę na budowę strażnicy w tym miejscu? Czy trafił do pudła za ta fatalną decyzję czy nadal piastuje urzędy? Miał się tym faktem zająć motorówka i wyjaśnić ta kwestię. Czy motorówka jak zwykle nie doprowadził tej sprawy do końca a jedynie była to populistyczna zagrywka jak to ma w swoim rodzaju robić?
rozsądny