UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@niedlaobwodnicy - A gdzie ty wyczytałes że ma iść obwodnica przez barzantarnie ??? Nie ma takich planów ! Jak już to są plany ale na rewitalizację i remont ULICU ! Wschodniej ! Radzę wyjść z łóżka i się obudzić mamy 2022r... Budzimy się chyba spałeś i jeszcze gadasz przez sen głupoty.
TAK DLA ULICY WSCHODNIEJ !!!