UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ex-korpo-szczur - Daj spokój nie tłumacz gawiedzi. Sam widzisz jaki jest poziom odbioru... Żadnych głębszych przemyśleń. Piszesz o ograniczaniu naszych praw i ustawianiu nam życia m. in. przez psychopatów korporacyjnych, o których wspomniałeś, a oni do ciebie o cyt. " Drodze przez (pisownia oryg. ) Barzantarnię). Wmawiają żeś frustrat itd... Albo jakiś inny delikwent pisze że jest uradowany gdyż miejsca pracy powstaną ( bo kilka punktów usługowych ma powstać)... Nie sięgają wzrokiem dalej niż czubek swojego nosa. Pozdrawiam mimo wszystko i sił życzę. Kumający.

NickOlson

Anuluj