40
28.04.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gazoport rozpoczął budować PiS później przez wiele lat Platforma Obywatelska udawała, że go buduje tak naprawdę blokując budowę. Po kolejnych wygranych przez PiS wyborach budowa została zakończona. PO to OSZUŚCI działający na szkodę Polski i jej obywateli.
(2022.04.28)

info

14  
  10
Najdroższe na świecie autostrady mamy a afery to były za platformy. Kiepska masz pamięć skoro nie pamiętasz jak Lotos chciał sprzedać ruskim ten twój idol niemiecki Domek.
Gość 45 (2022.04.28)
Czemu tak nie pisałeś jak Tusk chciał sprzedać ruskim... bo co fajnie było ? Po fajeczki się jeździło, ruskie cacy bo tanioszka była.
Gość 45 (2022.04.28)
Gdyby to ode mnie zależało to ja bym na kopach Grodzkiego wywalił z Senatu
(2022.04.28)

info

15  
  8
Jaka k**** sprzedaż. Przecież Lotos ma się połączyć z Orlenem
(2022.04.28)

info

10  
  4
PO-wcy już wiedzą, że nie mają szans wygrać wygrać wyborów w 2023 roku. PO-wcy to mają tupet. Jak byli przy władzy w 2007-15,to nic nie robili dla Polski/ nie spełniali obietnic wyborczych / 42 Afery/ Kradli/ Wysokie Bezrobocie/ Niskie Wynagrodzenia/ Zakupy na zeszyt w sklepie. Dopiero o Polakach sobie przypomnieli jak ich odsunęli od władzy w 2015 i oni jeszcze śmią krytykować rządy PiS
(2022.04.28)

info

14  
  5
@Gość 45- ale nie sprzedał, mimo że miał większość w sejmie i senacie, do tego spłacił długi Orlenu za zakup Możejek i pól naftowych w Wenezueli. Nie okradł ciułaczy z odsetek od lokat, nie zacisnął paska wokół szyi cenami. Ile pisowcu kosztował kilogram łopatki w 2014 a ile dziś. Jak tam elektrownia w Ostrołęce za trzy miliardy, gruz wywieziony?Co ty matole wiesz o budowie autostrad, na odcinku od Nowego Dworu do Gdańska wbito 3 miliony pali. Tusk w 4 lata wybudował 2,5 tys kilometrów autostrad a wy pismatołki z zakopianką walczycie już sześć lat i końca nie widać.
.,., (2022.04.28)
@ Gość 45- Oto wizytówka pisowskiej kultury i uczciwości. "Lewacki poseł Tomasz Trela chce ujawnienia mego stanu majątkowego... Ty chamie ! Łobuzie ! Dziadu kalwaryjski ! Udowodnij najpierw, że brałam łapówki ! V ruska kolumno ! Łachu jeden ! Albo na kolana, pod stół i odszczekać ! " - napisała Pawłowicz (pisownia oryginalna) My PIS to kulturnyj narod.
kulturnyj narod. (2022.04.28)

info

1  
  4
Nie jestem zwolennikiem PO, a tym bardziej PIS. Jedni drugich warci. A najbardziej mnie smieszą wytykania zwolennimkom przeciwników politycznych, co dana partia nakradła nie widząc, co jego robiła lub robi! Niektórzy piszą, że PO chciało sprzedać Lotos, jednak tego nie uczynili i całe szczęście, a teraz PIS chce zrobić to samo. Co to za durnie, czy to z jednej partii czy z drugiej sprzedają takie strategiczne zakłady. Jeszcze mogę zrozumieć, jeśli się sprzedaje zakłady, które nie mogą się same utrzymać, ale sprzedawać te które dobrze sobie radzą to idiotyzm i czy idiotami jest PO czy PIS, czy inna opcja to krew mnie zalewa.
grzesion (2022.04.28)

info

1  
  4
Zwolennicy pisu są jak zwolennicy Putina. Niezbyt mądrzy i zmanipulowani. Nie widzą że pis niszczy Polskę jak ruskie Ukrainę. A gupki się cieszą że pis rzadzi
Wiatrak (2022.04.29)

info

2  
  7