UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najdroższe na świecie autostrady mamy a afery to były za platformy. Kiepska masz pamięć skoro nie pamiętasz jak Lotos chciał sprzedać ruskim ten twój idol niemiecki Domek.
Gość 45
Najdroższe na świecie autostrady mamy a afery to były za platformy. Kiepska masz pamięć skoro nie pamiętasz jak Lotos chciał sprzedać ruskim ten twój idol niemiecki Domek.
Gość 45