UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najdroższe na świecie autostrady mamy a afery to były za platformy. Kiepska masz pamięć skoro nie pamiętasz jak Lotos chciał sprzedać ruskim ten twój idol niemiecki Domek.

Gość 45

Anuluj