UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu tak nie pisałeś jak Tusk chciał sprzedać ruskim... bo co fajnie było ? Po fajeczki się jeździło, ruskie cacy bo tanioszka była.

Gość 45

Anuluj