UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu tak nie pisałeś jak Tusk chciał sprzedać ruskim... bo co fajnie było ? Po fajeczki się jeździło, ruskie cacy bo tanioszka była.
Gość 45
Czemu tak nie pisałeś jak Tusk chciał sprzedać ruskim... bo co fajnie było ? Po fajeczki się jeździło, ruskie cacy bo tanioszka była.
Gość 45