Wybrany wątek opinii
oo a to ci checa a donek i spolka kilka lat temu chcieli sprzedac lotos ruskim.
Do moderacji
Odpowiedz
49
26
@poludzku - Od Donka się odczep, dzięki niemu mamy chociaż autostrady i eski, a PIS tylko straty i afery.
Do moderacji
Odpowiedz
45
62
@poludzku - a, no i 30% rzeczywistą inflację (liczone dla towarów potrzebnych i kupowanych)
Do moderacji
Odpowiedz
24
12
ja, ja, naturlich panie ober
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
Najdroższe na świecie autostrady mamy a afery to były za platformy. Kiepska masz pamięć skoro nie pamiętasz jak Lotos chciał sprzedać ruskim ten twój idol niemiecki Domek.
Do moderacji
Odpowiedz
12
7
I takich przygłupów mamy dzięki Tuskowi zdrajcy i foxowi, !
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
Ile ty masz lat, gdzie twój mózg, nie wykształcił ci się? Od Tuska coś dostałeś, chyba dał ci możliwość okradania państwa bezkarnie, oto cały jego wkład w budowę Polski. Kraty dla niego to za mało!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0