Wybrany wątek opinii

oo a to ci checa a donek i spolka kilka lat temu chcieli sprzedac lotos ruskim.
poludzku (2022.04.28)
@poludzku - Od Donka się odczep, dzięki niemu mamy chociaż autostrady i eski, a PIS tylko straty i afery.
(2022.04.28)
@poludzku - a, no i 30% rzeczywistą inflację (liczone dla towarów potrzebnych i kupowanych)
(2022.04.28)
ja, ja, naturlich panie ober
Skarabeusz (2022.04.28)
Najdroższe na świecie autostrady mamy a afery to były za platformy. Kiepska masz pamięć skoro nie pamiętasz jak Lotos chciał sprzedać ruskim ten twój idol niemiecki Domek.
Gość 45 (2022.04.28)
I takich przygłupów mamy dzięki Tuskowi zdrajcy i foxowi, !
Zbyszek65 (2022.04.29)
Ile ty masz lat, gdzie twój mózg, nie wykształcił ci się? Od Tuska coś dostałeś, chyba dał ci możliwość okradania państwa bezkarnie, oto cały jego wkład w budowę Polski. Kraty dla niego to za mało!
Abcd (2022.04.30)
Powrót do komentarzy