40
28.04.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Znów senator z Elbląga.... "błysnoł"... większego idioty świat nie widział...
androsyl (2022.04.29)
Słusznie. Władze PiS to agentura rosyjska
rusofob (2022.04.29)

info

1  
  6
I takich przygłupów mamy dzięki Tuskowi zdrajcy i foxowi, !
Zbyszek65 (2022.04.29)
@WitAndrzej - Kolejny kretyn bez wiedzy się wypowiada! Powiem jedno przysłowie nie jest głupcem ten kto wie o swojej głupocie!
Zbyszek65 (2022.04.29)
Senat do likwidacji! To przechowalnia zdrajców i złodzieji działających przeciw Polsce!
Zbyszek65 (2022.04.29)

info

6  
  2
@Polakk - to dlaczego nazywasz się Polakk... , a nie Polak?
(2022.04.29)
Ale wysyp pisowsko-putinowskich trolli, ile rubli dostajecie za komentarz i zminusowanie kogoś?
kek (2022.04.29)

info

2  
  3
Popieram
(2022.04.30)

info

1  
  0
Ile ty masz lat, gdzie twój mózg, nie wykształcił ci się? Od Tuska coś dostałeś, chyba dał ci możliwość okradania państwa bezkarnie, oto cały jego wkład w budowę Polski. Kraty dla niego to za mało!
Abcd (2022.04.30)
Jak juras jest w senacie to ta instytucja jest upadła i nie znacząca NIC.....
(2022.05.02)

info

0  
  0