A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Znów senator z Elbląga.... "błysnoł"... większego idioty świat nie widział...
Słusznie. Władze PiS to agentura rosyjska
I takich przygłupów mamy dzięki Tuskowi zdrajcy i foxowi, !
@WitAndrzej - Kolejny kretyn bez wiedzy się wypowiada! Powiem jedno przysłowie nie jest głupcem ten kto wie o swojej głupocie!
Senat do likwidacji! To przechowalnia zdrajców i złodzieji działających przeciw Polsce!
@Polakk - to dlaczego nazywasz się Polakk... , a nie Polak?
Ale wysyp pisowsko-putinowskich trolli, ile rubli dostajecie za komentarz i zminusowanie kogoś?
Popieram
Ile ty masz lat, gdzie twój mózg, nie wykształcił ci się? Od Tuska coś dostałeś, chyba dał ci możliwość okradania państwa bezkarnie, oto cały jego wkład w budowę Polski. Kraty dla niego to za mało!
Jak juras jest w senacie to ta instytucja jest upadła i nie znacząca NIC.....