UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zwolennicy pisu są jak zwolennicy Putina. Niezbyt mądrzy i zmanipulowani. Nie widzą że pis niszczy Polskę jak ruskie Ukrainę. A gupki się cieszą że pis rzadzi
Wiatrak
Zwolennicy pisu są jak zwolennicy Putina. Niezbyt mądrzy i zmanipulowani. Nie widzą że pis niszczy Polskę jak ruskie Ukrainę. A gupki się cieszą że pis rzadzi
Wiatrak