UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zwolennicy pisu są jak zwolennicy Putina. Niezbyt mądrzy i zmanipulowani. Nie widzą że pis niszczy Polskę jak ruskie Ukrainę. A gupki się cieszą że pis rzadzi

Wiatrak

Anuluj