UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gazoport rozpoczął budować PiS później przez wiele lat Platforma Obywatelska udawała, że go buduje tak naprawdę blokując budowę. Po kolejnych wygranych przez PiS wyborach budowa została zakończona. PO to OSZUŚCI działający na szkodę Polski i jej obywateli.