UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie jestem zwolennikiem PO, a tym bardziej PIS. Jedni drugich warci. A najbardziej mnie smieszą wytykania zwolennimkom przeciwników politycznych, co dana partia nakradła nie widząc, co jego robiła lub robi! Niektórzy piszą, że PO chciało sprzedać Lotos, jednak tego nie uczynili i całe szczęście, a teraz PIS chce zrobić to samo. Co to za durnie, czy to z jednej partii czy z drugiej sprzedają takie strategiczne zakłady. Jeszcze mogę zrozumieć, jeśli się sprzedaje zakłady, które nie mogą się same utrzymać, ale sprzedawać te które dobrze sobie radzą to idiotyzm i czy idiotami jest PO czy PIS, czy inna opcja to krew mnie zalewa.

grzesion