A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pis jest antypolski.
Wstyd patrzeć i słuchać senatorów z PiS. Bez własnego zdania, jak marionetki, glosują za przekazaniem polskich stacji Lotos pod rosyjskie zarządzanie. To się w glowie nie mieści. Ciekawe bardzo, jak w Sejmie w tej sprawie bedzie głosował elbląski przecież poseł Leonard Krasulski.
@menel - "Senat do likwidacji !" - milcz rodowity Rosjaninie i napisz, proszę skąd trochę Polski umiesz?
Jak będzie głosował elbląski poseł?hahaha-odpowiedz zbędna.....
Gazoport zainicjował Lech Kaczyński ale to PO i PSL go wybudowali. To jest fakt i sobie mogą pisowcy ujadać hauł, hauł.
pisiory wara od lotosu
ja, ja, naturlich panie ober
W senacie dorwała się do rządów banda platfusów łapowników. Jak Putin by dał im sowicie w łapę chętnie za półdarmo by mu opylił lotos.
Platforma Obywatelska to banda antypolskich łobuzów.
czytać się nie chce tych komentarzy z wojną po i pis