40
28.04.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pis jest antypolski.
(2022.04.28)
Wstyd patrzeć i słuchać senatorów z PiS. Bez własnego zdania, jak marionetki, glosują za przekazaniem polskich stacji Lotos pod rosyjskie zarządzanie. To się w glowie nie mieści. Ciekawe bardzo, jak w Sejmie w tej sprawie bedzie głosował elbląski przecież poseł Leonard Krasulski.
(2022.04.28)

info

26  
  18
@menel - "Senat do likwidacji !" - milcz rodowity Rosjaninie i napisz, proszę skąd trochę Polski umiesz?
(2022.04.28)
Jak będzie głosował elbląski poseł?hahaha-odpowiedz zbędna.....
(2022.04.28)

info

5  
  2
Gazoport zainicjował Lech Kaczyński ale to PO i PSL go wybudowali. To jest fakt i sobie mogą pisowcy ujadać hauł, hauł.
(2022.04.28)

info

14  
  11
pisiory wara od lotosu
(2022.04.28)
ja, ja, naturlich panie ober
Skarabeusz (2022.04.28)
W senacie dorwała się do rządów banda platfusów łapowników. Jak Putin by dał im sowicie w łapę chętnie za półdarmo by mu opylił lotos.
(2022.04.28)

info

13  
  9
Platforma Obywatelska to banda antypolskich łobuzów.
(2022.04.28)

info

15  
  11
czytać się nie chce tych komentarzy z wojną po i pis
(2022.04.28)

info

2  
  3