UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

PO-wcy już wiedzą, że nie mają szans wygrać wygrać wyborów w 2023 roku. PO-wcy to mają tupet. Jak byli przy władzy w 2007-15,to nic nie robili dla Polski/ nie spełniali obietnic wyborczych / 42 Afery/ Kradli/ Wysokie Bezrobocie/ Niskie Wynagrodzenia/ Zakupy na zeszyt w sklepie. Dopiero o Polakach sobie przypomnieli jak ich odsunęli od władzy w 2015 i oni jeszcze śmią krytykować rządy PiS